Прийом заявок для формування реєстру претендентів для участі в конкурсі на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам» розпочнеться після друку оголошень в обласних друкованих ЗМІ та триватиме не менше 30 календарних днів.

До участі в конкурсі допускаються усі фермерські господарства, які не мають заборгованості перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями, яких не визнано банкрутами та не порушено проти них справу про банкрутство, які не перебувають в стадії ліквідації, а також у яких не виявлено факти незаконного отримання та нецільового використання бюджетних коштів.

Документи подаються керівником фермерського господарства особисто. При собі необхідно мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу. Прийом заявок та документів від фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки, проводитиметься регіональними відділеннями щодня, крім вихідних з 9:00 до 17:30 (в п’ятницю до 16:30). Адреси та контактні номери телефонів регіональних відділень можна знайти на сайті Укрдержфонду (udf.gov.ua) у розділі «Дирекція та регіональні відділення».

З переліком документів, необхідних для внесення до реєстру фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки, передбачених Постановою КМУ №1102 від 25.08.2004 р. (зі змінами), можна ознайомитись на офіційному сайті Укрдержфонду (udf.gov.ua) у розділі «Про Укрдержфонд/Перелік документів для участі в конкурсі».

Повернутися до списку